czwartek, 13 grudnia 2012

WENDY by Ania Wendzikowska - premiera kolekcji

Aktorka, prezenterka, dziennikarka, a teraz projektantka biżuterii. Anna Wendzikowska naprawdę potrafi zaskoczyć! Tym razem zaskoczyła wszystkich autorską kolekcją pięknych bransoletek, którą nazwała Wendy. 


Kolekcja dostępna jest w czterech zupełnie odmiennych stylach: Classic, Hipster, Goth oraz Glamour. "Classic to stonowane i grzeczne kolory, Goth charakteryzuje się krzyżami, czachami, czernią i mrocznością, Glamour to połyskliwa, wieczorowa propozycja dla kobiet, które lubią błyszczeć, a najbardziej kolorowa, zwariowana i dziewczęca z tych kolekcji to Hipster" - powiedziała Anna Wendzikowska. Promocja Wendy, która odbyła się w warszawskim ekskluzywnym butiku Meamoore przy ulicy Mokotowskiej, zgromadziła wielu znajomych i przyjaciół aktorki, pojawili się m.in. Anna Popek, Magdalena Steczkowska i Kasia Zielińska.


"Jako wielbicielka biżuterii, zwłaszcza bransoletek, nie mogłam znaleźć dla siebie nic, co by mi się naprawdę podobało, co by było dokładnie w moim stylu. Ale za to od dawna uwielbiam prace manualne, każdej zimy robię na przykład szaliki na drutach dla wszystkich moich bliskich. Pomyślałam, że zrobię bransoletki dla siebie. Spodobały się one także moim przyjaciółkom. I tak powstał pomysł na Wendy. Kto by pomyślał, że tworzenie jest takie przyjemne?" - powiedziała Anna Wendzikowska. Przy okazji aktorka zasugerowała, że być może talent do projektowania biżuterii odziedziczyła w genach. "Mój dziadek miał sklep jubilerski na Piotrkowskiej w Łodzi, nie wiem czy z pasji, czy dlatego, aby obdarowywać biżuterią kobiety. Dziadek był cudownym facetem, więc wypijmy za jego zdrowie" - śmiała się Ania.
Kolekcję bransoletek WENDY by Ania Wendzikowska można zakupić w Warszawie:
Butik Me'amoore - Mokotowska 26
Butik Rina Cossack - Mokotowska 73
Łukasz Jemioł SPACE - Pl. Dąbrowskiego 8

Foto: Magdalena Sobieska, AKPA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz