poniedziałek, 25 marca 2013

Prezentacja kolekcji H&M Conscious Collection

W dniu 21 marca w showroomie H&M odbyła się prezentacja kolekcji H&M Conscious Collection oraz H&M Exclusive Conscious. Pierwsza z wymienionych kolekcji od wczoraj jest już dostępna we wszystkich sklepach H&M i obejmuje dział damski, męski oraz dziecięcy. Kolekcja H&M Exclusive Conscious obejmuje dział damski oraz męski i będzie dostępna od 4 kwietnia w sklepie przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 w Warszawie. 


Do produkcji obu kolekcji zostały użyte materiały typu organiczna bawełna, poliester z odzysku oraz TENCEL®/Lyocell. Dużym zainteresowaniem wśród gości cieszyły się warsztaty przerabiania odzieży. Podczas warsztatów uczestnicy mogli zmieniać ubrania i nadawać im nowy wymiar. W warsztatach wzięły udział między innymi Anna Wendzikowska, Magda Steczkowska, Joanna Horodyńska, Anna Mucha, Aleksandra Kisio, Ewa Wojciechowska oraz blogerzy. 
Czas spędzony razem umiliła nam roślinna restauracja Veg Deli serwując jedzenie przygotowane bez składników pochodzenia zwierzęcego na jadalnych talerzach. Na pożegnanie każdy z gości otrzymał drzewko do posadzenia w dowolnym miejscu na Ziemi oraz torbę wyprodukowaną z grudniowych bannerów reklamowych. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz