sobota, 9 czerwca 2012

ZUO CORP. S-S 2012 Campaign by Mateusz Stankiewicz

ZUO Corp. to marka odzieżowa stworzona przez Dagmarę Rosę i Bartka Michalca w 2010 roku. Jej celem jest oferowanie odzieży wysokiej jakości, w przystępnej cenie. Kolekcje odszywają w Polsce, z włoskich oraz niemieckich tkanin. Każdy z modeli powstaje w tzw. krótkiej serii: od kilku do kilkudziesięciu egzemplarzy. Co daje kupującemu poczucie niepowtarzalności zakupu. W ofercie znajdziemy odzież męską, damską, dodatki oraz linię sportową w całości unisex. Kilka dni temu marka zaprezentowała długo oczekiwaną kampanię reklamową kolekcji wiosna/lato 2012, która zachwyca mnie swoją oryginalnością i artystycznym podejściem. 

FOTOGRAF: Mateusz Stankiewicz – AF Photo 

KIEROWNICTWO ARTYSTYCZNE: Bartek Michalec 
STYLIZACJA: Alicja Werniewicz
MAKE-UP: Wilson / Warsaw Creatives 
FRYZURY: Rafał Żurek / Makata 
PAZNOKCIE: Marzena Kanclerska / Nail Spa 
SCENOGRAFIA: Natalia Mleczak

MODELKA: ZOSIA PROMIŃSKA / D’Vision 
PRODUKCJA: zuo corp. 
RETUSZ: Zbyszek Rudomino / Final Touch


1 komentarz:

  1. Po tym wszystkim, co ostatnimi czasy serwowane nam było przez rodzimych projektantów i polskie marki, nadzieja w design z prawdziwego zdarzenia powróciła. Stało się to właśnie dzięki Zuo Corp.
    Kolekcja klasyczna i komercyjna nie musi być jednocześnie nudna, a wręcz "niestrawna". Wystarczy tylko chcieć i ciężko pracować. Efekty takiego podejścia do rzezczy możemy podziwiać na wyżej umieszczonych fotografiach.

    OdpowiedzUsuń