czwartek, 7 lutego 2013

Kamilla Baar twarzą marki NENUKKO

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...Marka NENUKKO słynie z udanych kooperacji z twórcami kultury. Tym razem współpracę zaproponowano aktorce Kamilli Baar tegorocznej laureatce „Złotej Kaczki”, której frapująca uroda doskonale oddaje ducha marki. Efektem tego połączenia jest niezwykła sesja wizerunkowa zapowiadająca najnowszą kolekcję NENUKKO „Canada” na sezon wiosna-lato 2013. 


Zdjęcia wykonał ulubiony fotograf marki Przemek Dzienis, któremu udało się przełamać konwencję sesji modowej nadając jej bardziej galeryjny wymiar. Aby zapewnić kameralny nastrój zrezygnowano z pracy w studio i przeniesiono sesję do prywatnego wnętrza. Dzięki temu udało się osiągnąć w zdjęciach efekt portretu psychologicznego.

„Canada” to jak dotąd najbardziej eksperymentalna kolekcja NENUKKO. Marka zdecydowanie odchodzi od klimatu streetwearowego i przenosi się w mniej oczywiste rejony stylistyczne. W wiosenno-letniej kolekcji do głosu dochodzą zarówno inspiracje kulturą kampu jak i odniesienia do minimalizmu. Balansowanie na granicy przeciwieństw staje się powoli znakiem rozpoznawczym NENUKKO.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz