czwartek, 21 października 2010

Mężczyzna według Konrada Parola


Konrad Parol poddaje się życiowej pasji, jaką jest projektowanie ubrań, w czym wykazuje się ogromna kreatywnością i zaangażowaniem. Projektuje dla odważnych, wyjątkowych i ceniących sobie wygodę i elegancję kobiet i mężczyzn, a jego nazwisko kojarzy się z perfekcyjnym wykonaniem i luksusem. Konrad tworzy z najlepszych gatunkowo ma
teriałów: czystych jedwabi, wełny, kaszmirów, naturalnej bawełny. Wykwintne kreacje projektanta uzupełnione są dodatkami oraz butami jego projektu i wykonania. Swoje doświadczenie zdobywał pracując przy teledyskach Budki Suflera, Marii Sadowskiej, Małgorzaty Walewskiej i Michała Bajora. Pomógł mu również roczny staż u Macieja Zienia, który został wysoko oceniony.


photo: Paweł Kowalik


Podczas tegorocznego Off Fashion Week zaprezentował kolekcję męską na sezon wiosna/lato 2011, która jest spójna od początku do końca, stworzona z pasją i ciekawą inwencją twórczą. Konrad to mój faworyt na naszym rynku jeżeli chodzi o ubieranie mężczyzn. Każdą z jego rzeczy z przyjemnością mógłbym nosić.


Off Fashion Week, październik 2010Brak komentarzy:

Prześlij komentarz