sobota, 27 listopada 2010

Facet z torebką... czyli modowy torbacz

Sportowe plecaki są fajne, ale do pewnego momentu życia każdego faceta. Przychodzi taki czas kiedy trzeba zmężnieć i wyglądać jak dojrzały, świadom siebie mężczyzna. Wtedy też należy wymienić kolorowy, sportowy, popisany markerem plecak na torbę, oddającą styl jej właściciela. Męskie torebki mogą mieć charakter sportowy, retro lub być bardzo eleganckie. Niewątpliwie wyglądają lepiej niż wypchane kieszenie, są wygodne i poręczne. W zimowych trendach, Louis Vuitton, Hermes i Bottega Veneta mają nas w garści. Przebojem w męskiej szafie są duże torby przypominające siatki na zakupy. Najlepiej gdy są wykonane ze skóry, zamszu, płótna, a nawet ortalionu. Pamiętaj jednak, że jeśli torba ma krótkie rączki, nie należy wciskać jej na ramię - najwyraźniej została zaprojektowana z myślą o noszeniu jej w dłoni :) Jeżeli Wasz facet nadal nosi młodzieżowy plecak, to najwyższy czas zrobić z tym porządek i przy najbliższej okazji zrobić mu prezent w postaci pięknej, modnej torby. Poniżej moje faworytki.


fot.: 1-3, 5 Louis Vuitton; 4 Bottega Veneta; 6 Hermes


1 komentarz:

  1. Ładnie to wyglada....jednak głównie na zdjęciach. Gdy na polskich ulicach pojawiają się mężczyźni z wielkimi torbami w ręku- w opini wiekszosci to skrajność niemęskości. Nie wszyscy maja wyczulony zmysł modowy jak Ty, czy inni ludzie zajmujacy się modą.
    Taki "trend" cięzko wchodzi na nasze ulice nie budząc mniejszego lub wiekszego niesmaku- Broń Boże gdy mężczyznie daleko od twarzy Kortarajeny (meskie rysy, ciezko zarost).

    OdpowiedzUsuń