niedziela, 9 stycznia 2011

Ubrania polskich projektantów w dobrej cenie


W Warszawie i innych miastach powstaje co raz to więcej butików, gdzie można kupić za rozsądną cenę ubrania polskich projektantów. Aby przetrwać na rynku dłużej niż kilka miesięcy potrzebna jest świetna lokalizacja, niebanalne wnętrze i wyselekcjonowane kolekcje.
Takim nowym miejscem w Warszawie jest butik Love & Trade, który mieści się w klubie 1500m2 przy ulicy Solec 18. Założycielką projektu jest Katarzyna Wyrozębska - artystka, kuratorka Hożartów, autorka własnej linii ubrań Justin Iloveu. Można tu oglądać i kupować ubrania i dodatki twórców już uznanych, tj. Ania Kuczyńska, Łukasz Stępień, Michał Szulc, Piotr Czachor, Konrad Parol, Bag to Black czy BOHO, ale również i debiutantów.
A dla tych, którym nie po drodze do stolicy polecam prężnie rozwijające się miejsce w Katowicach. Kilka miesięcy temu przy ulicy Mariackiej 37/4 powstał Butik MD Concept Store. Właścicielką jest Maja Szady, która specjalnie dla Was może stworzyć niepowtarzalną kreacje lub torbę. W butiku znajdziemy ubrania takich projektantów jak: Piotr Czachor, BOHO, LiT, Bartosz Malewicz, Aga Paul, NENUKKO a także biżuterię Aleksandry Wanatowicz.
A więc jeżeli macie dosyć robienia zakupów w centrach handlowych i wyglądania jak klony, zachęcam do odwiedzania właśnie takich miejsc. Wtedy będziecie mieć pewność, że macie w szafie coś niepowtarzalnego, oryginalnego i za podobne pieniądze :)


Polecam również:
4 komentarze:

  1. spoko :) szkoda że do W-wy trochę daleko :/

    OdpowiedzUsuń
  2. na pewno się wybiorę, poczułam się mocno zaintrygowana.

    OdpowiedzUsuń