środa, 8 grudnia 2010

The Best Models

Jak co roku portal "Models.com" poświęcony modelkom opublikował ranking najlepszych modelek ostatniego sezonu. Konkurencja jest ogromna ale tutaj liczą się okładki prestiżowych magazynów modowych, ilość kampanii reklamowych oraz pokazów. W Top 20 znalazło się aż 5 dziewczyn z naszego kraju, co chyba nie powinno dziwić gdyż od 10 lat Polki to jedna z najlepszych partii w świecie. Ale póki co przyjrzyjmy się pierwszej piątce.


Natasha Poly, Freya Beha Erichsen, Anja Rubik


Na pierwszym miejscu znajduję się 25 latka z Rosji, Natasha Poly. Na koncie ma kilka okładek m.in.: Vogue, V magazine i Muse. Otwierała pokazy Givenchy, Bulmain, Donny Karan i Dolce & Gabbana. Wzięła również udział w sesji do legendarnego kalendarza Pirelli 2011, a także jest twarzą marki H&M. Miejsce drugie to Freya Beha Erichsen, 23 latka pochodząca z Roskilde w Danii. Również miała to szczęście aby pozować do w/w kalendarza. Jest twarzą domów mody: Chanel, Max Mara, Valentino i Tom Ford. Moim zdaniem najbardziej oryginalna urodowo modelka.
Miejsce trzecie dzielą 2 modelki, nasza rodaczka Anja Rubik i Sasha Pivovarowa. Ta pierwsza ostatnio znana u nas bardziej z programu Top Model, kampanii Quazi i Apart co nie d
aje jej wielkiego prestiżu. Poszczycić się może natomiast okładkami w Vogue, Numero i Harper's Bazaar oraz wieloma kampaniami reklamowymi dla najlepszych domów mody na świecie. Sasha natomiast obywatelka Rosji ma na swoim koncie prace dla Prady, H&M, Just Cavalli czy Hugo Boss'a.


Sasha Pivovarova, Karlie Kloss, Abbel Lee Kershaw


Kolejną pozycje zajmuje młodziutka amerykanka Karlie Kloss. Wystąpiła na pokazach Diora, Preen czy Oscara de la Renta. Twarz perfum Lola by Marc Jacobs a także lini Beauty YSL. Pierwszą piątkę zamyka Abbel Lee Kershaw z Australii. Ma na swoim koncie pracę z najlepszymi fotografami takimi jak: Steven Meisel i Mario Testino. Okładki w Vogue i ID magazine z jej udziałem to kwintesencja piękna. Na miejscu 6 znalazła się Ania Jagodzińska (znana wszystkim z ostatniej kampanii Reserved), a ranking Top 10 zamyka Jac Jagaciak, która po burzliwych przejściach na Australian Fashion Week ma się już całkiem dobrze a jej kariera z miesiąca na miesiąc rozpędza się coraz bardziej. W drugiej 10-ce znalazły się jeszcze dwie Polki: Magda Frąckowiak i Kasia Struss. Tą druga możecie obecnie zobaczyć na jubileuszowej okładce FASHION magazine.


Anna Jagodzińska, Jac Jagaciak, Magdalena Frąckowiak, Kasia StrussBrak komentarzy:

Prześlij komentarz