niedziela, 26 grudnia 2010

Trzy kolory pożądania


Zbliża się koniec roku, sklepy rozpoczęły już wyprzedaże a więc czas przejrzeć szafy i sprawdzić co nadal będzie modne i które kolory powrócą.
Instytut Koloru Pantone od 17 lat śledzi poczynania projektantów na Nowojorskim Tygodniu Mody i przewiduje najważniejsze odcienie w nadchodzących sezonach. A są to śmiałe barwy przypominające Afrykę, Indie, Peru i Turcję.

W ten sposób znamy już trzy najbardziej gorące kolory wiosny.
Zdecydowanym faworytem będzie czerwono-różowy odcień kapryfolium. Ta żywa, energetyczna barwa podnosi poziom adrenaliny i ma zapewnić nam poprawę nastroju w czasach kryzysu. Kreacje w tej barwie zaprezentowały podczas ostatnich tygodni mody m.in.: Christian Dior i Sonia Rykiel.Numerem 2 jest kolor żółty w odcieniu jaskrawym jak również miodowym. Barwy te pojawiły się u Giambattista Valli
, Cacharel i Christian Dior.Trzecim najbardziej pożądanym kolorem będzie niebieski w odcieniu chabrowym i curacao (Costume National, Prada, Etro).Każdy z tych kolorów świetnie sprawdzi się jako total look, jak również łączony z szarościami, czernią, pomarańczem i czerwienią. Nie bójmy się również miksować tych trzech kolorów między sobą. Życzę udanej zabawy pełnej inspiracji przy porządkach w szafie jak również na wyprzedażowych zakupach :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz