wtorek, 26 kwietnia 2011

POZYTYWKA instalacja z żywych postaci w Krakowe

Tym, którym znudziły się sztandarowe pokazy mody i poszukują czegoś nowatorskiego polecam akcję performatywną "Pozytywka" INSTALACJA Z ŻYWYCH POSTACI, która odbędzie się 28 maja o godzinie 19:00 w Galerii Krakowskiej (Kraków, ul.Pawia).


 Projekt „Pozytywka" zakłada wprowadzenie piętnastu tancerek - żywych rzeźb, w komercyjną przestrzeń Galerii Krakowskiej. Zaanimowane postaci mają za zadanie  skonfrontować materię z duchem, zmieniając tym samym galerię handlową w galerię sztuki. Środkami wyrazu będzie nie tylko ruch, ale także kostiumy i muzyka napisana specjalnie na potrzeby projektu. W projekcie wezmą udział czołowi przedstawiciele młodej awangardy artystycznej.
„Pozytywka” Joanny Hawrot w niestandardowy sposób zaprezentuje najnowszą kolekcję projektantki, realizując tym samym filozofię marki FROM FASHION TO ART.
Autorka projektu w lutym prezentowała najnowszą kolekcję „Świat to Ty” na Berlińskim Fashion Week. Joanna Hawrot to także organizatorka akcji performatywnych „Ash Project”, „Słowa mówią” i „Forma”. Kolekcje „Monochromy”, „Słowa mówią”, „Ptaki biało czarne” oraz „Madonny” były szeroko komentowane w prasie oraz ogólnopolskich mediach.


Więcej na temat projektantki na:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz