środa, 5 października 2011

Gwiazdy na urodzinach PARTY

3 września w restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie świętowano 4 urodziny dwutygodnika "Party", który pisze głównie o gwiazdach showbiznesu.
Z tej okazji nie mogło zabraknąć na niej osób z pierwszych stron i okładek pisma, m.in.: Dody, Kingi Rusin, Edyty Herbuś, Magdy Steczkowskiej, Mai Sablewskiej, Doroty Gardias, Pauliny Sykut oraz projektantów: Gosi Baczyńskiej, Tomasza Ossolińskiego i duetu Paprocki & Brzozowski. Gwiazdy na tę okazję zaprezentowały się w różnych stylizacjach. Edyta Herbuś zaprezentowała się w pięknej małej czerwonej, która idealnie pasowała do jej urody. Magda Steczkowska postawiła na mini od Elisabetty Franchi, która świetnie podkreśliła ramiona i nogi wokalistki. Paulina Sykut tym razem zdradziła duet Bohoboco na rzecz kreacji Roberta Kupisza, w której wyglądała fenomenalnie. Co do Dody zdania są podzielone. Sukienka z najnowszej kolekcji Herve Leger w bordowym kolorze pokazała atuty Doroty, jednak moim zdaniem była zbyt wyzywająca i nie na miejscu. Tym razem nie popisały się Dorota Gardias, która ledwo mogła się poruszać w długiej, złotej sukni oraz Maja Sablewska, której look był zbyt luźny jak na takiej rangi imprezę.

3 komentarze:

  1. Niedosyt, niby coś niesztampowego, w trendach, poprawnego, ale na widok żadnej stylizacji moja szczęka nie opada, a oczy się nie świecą. Czegoś tu brakuje...

    OdpowiedzUsuń
  2. Drogi F. to są najciekawsze z kilkunastu tam zaprezentowanych. Dobrze, że nie widziałeś reszty na żywo ;) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Taka polska rzeczywistość. Niestety szara!

    OdpowiedzUsuń