niedziela, 2 października 2011

Gucci, Yves Saint Laurent i Lanvin otwierają salony w Warszawie

Już w tym miesiącu zaplanowano otwarcie Domu Handlowego WOLF Bracka w Warszawie. W czarnym gmachu swoje pierwsze sklepy w Polsce otworzą luksusowe marki: Gucci, Yves Saint Laurent, Lanvin, Bottega Veneta, Sergio Rossi oraz Stella McCartney
Takiego gmachu w Warszawie jeszcze nie było - to wielka masywna, czarna bryła. Wygląda jak statek kosmiczny obcej rasy, który znienacka wylądował w centrum. Inwestorem jest spółka Wolf Immobilien Polen należąca do rodziny Likusów, krakowskich milionerów inwestujących m.in. w nieruchomości i luksusowe marki. Do tej pory uznane domy mody otwierały swoje sklepy w okolicach Placu Trzech Krzyży, m.in.: Burberry, Emporio Armani, Max Mara, Kenzo, Boss czy Ermenegildo Zegna.

3 komentarze:

  1. Już najwyższa pora, żeby mieszkańcy Warszawy mogli obcować z modą na najwyższym poziomie. W dodatku te wszystkie CUDA pod jednym dachem (i to jakim "dachem"!)Wszyscy miłośnicy mody z pewnością już zacierają ręce i tupią nóżkami w oczekiwaniu na otwarci.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jednak moim zdaniem kolekcje w naszych butikach będą mocno okrojone czyli typowy casual :/

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapewne. Mimo wszystko zmierza to w dobrym kierunku, choć przeciąga się to w czasie. Pozostaje nam ćwiczyć cierpliwość.

    OdpowiedzUsuń