poniedziałek, 24 października 2011

BlackBerry Warsaw Fashion Weekend

Bilioneurobab to impreza znana każdej kobiecie ceniącej polską modę i wysoką jakość. Tym razem impreza odbyła się z ogromnym rozmachem w SOHO Factory pod nazwą Warsaw Fashion Weekend. Jej profil został rozszerzony o pokazy obowiązujących trendów najlepszych polskich oraz niemieckich projektantów, które poprowadziła Joanna Horodyńska - jak zawsze w idealnie dobranych dla siebie kreacjach. 


W ciągu dwóch dni (21-22.10.2011) odbyło się około 20 pokazów mody. Swoje kolekcje zaprezentowali m.in.: Dani Georgi, Kilian Kerner, Michael Michalsky - gwiazdy Mercedes-Benz Berlin Fashion Week – oraz Rina Cossack, Słoma-Trymbulak i Łukasz Jemioł. Największy aplauz publiczności zdobył pokaz zorganizowany przez BlackBerry, w którym zobaczyliśmy trendy ze światowych wybiegów inspirowane sylwetkami Gucci, Alexandra McQueena, Louis Vuitton. Całość została przygotowana przez najlepszych stylistów i blogerów modowych (ja również zostałem zaproszony do tego projektu), którym nadzorowała Jola Czaja. Podczas dwóch dni każdy mógł zrobić zakupy u projektantów po bardzo korzystnych cenach. Bez wątpienia jest to najważniejsza impreza modowa tego typu w Polsce, która promuje projektantów oraz młode talenty.


1 komentarz:

  1. To bardzo budujące, że są ludzie, którzy wyciągają pomocną dłoń do młodych projektantów. Do tego ciekawa oprawa, kreatywni ludzie i dobra zabawa. Jedyne co mi pozostaje, to żałować, że nie brałem w tym udziału. Mimo wszystko uśmiech pojawia się na ustach, kiedy widzi się takie stylizacje. Joasia jak zwykle nie zawiodła, modowo spisała się na piątkę.

    OdpowiedzUsuń