piątek, 25 maja 2012

NENUKKO - otwarcie Pop Up Shop

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...NENUKKO  to grupa projektowa tworząca w duchu uniseksualnej prostoty i działająca według autorskiej zasady - bez nadinterpretacji, bez ograniczeń, z dala od konsumpcyjnego obłędu. Celem twórców jest wynalazczość wizualna oraz przekroczenie klasycznych konwencji stylistycznych. Każda kolekcja NENUKKO czerpie inspiracje z Japonii, które idealnie wpasowują się w miejski klimat.
W czwartek, 24 maja, w showroomie Pret'a'Porter PR odbyło się otwarcie pop up shop. Fani marki, a jest ich już bardzo dużo mogli zakupić ubrania z kolekcji {empty set} po bardzo okazyjnych cenach - bo przecenionych od 20% do 50%. Od kilku sezonów bacznie obserwuje ich mroczne pokazy podczas Fashion Week Poland w Łodzi, ale dopiero to otwarcie było dla mnie okazją do przyjrzenia się dokładnie ubraniom i zmierzenia kilku perełek, co nie obyło się bez zakupu szarego blezera. To była również świetna okazja do spotkania znajomych z branży.


 Foto: Greg Adamski


Dla wszystkich spragnionych NENUKKO podaje miejsca, w których można zakupić ubrania marki: jagahairdesign.com, secretlife.pl, fullofstyle.pl, dresscode-shop.pl, teskoblogstore.com , FRONTROW butik , ideafix.pl , BLIND concept storeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz