poniedziałek, 26 września 2011

II Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych za nami

W minioną niedzielę miały miejsce II Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych. Tym razem organizator – Dilemmas Magazine, postawił na kultowe i dobrze znane „Między Nami Cafe” w Warszawie.
Przez cały dzień imprezę odwiedziło setki ludzi spragnionych unikatowych ubrań i dodatków, które można było zakupić w bardzo przystępnych cenach. Wśród wystawców znaleźli się projektanci, którzy współpracowali przy trzech edycjach pokazów Noc Młodych Zdolnych, a także marki zaproszone przez organizatorów, m.in.: Alicja Antoszczyk, Paulina Plizga, NATINAF, Maldoror, Selektornia, Justin Iloveu, Mozkau by Justin, Mysikrólik, Łukasz Stachowicz, Anna Dudzińska i wiele innych. Celem targów jest promocja akcji „Kupuję u polskich projektantów”, a także możliwość dotarcia do nowych klientów.

Już dzisiaj ruszyły prace organizacyjne IV edycji pokazów „Noc Młodych Zdolnych”, która odbędzie się w listopadzie, a także kolejnych targów. O wszystkich działaniach poinformujemy Was w nowej zakładce „kalendarz”, która ruszy już niebawem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz