środa, 9 lutego 2011

"Fashion Punk" atakuje!
Bunt jest zawsze w modzie. Jeśli macie ochotę na trochę rebelii w sezonie wiosennym, zróbcie to w stylu punk. Trendy punkowe pojawiły się na scenie muzycznej. Następnie za ciosem poszła moda uliczna, która postanowiła połączyć elementy punkowe z elegancją. Projektantom bardzo spodobał się ten intrygujący look i postanowili zaproponować swoje wersje współczesnego punku.Jeremy Scott


Elementy kluczowe to oczywiście ćwieki i agrafki, ciężkie buty i skóra. Dominującymi kolorami są czerń, spora dawka czerwieni, błękit jeansu i biel. Możecie tutaj wykorzystać część garderoby w stylu militarnym, który jest już passe, ale po małej przeróbce w stylu punk sprawdzi się również w tym sezonie.


Balmain

Styl punkowy oznacza teraz podkreślenie krojem sylwetki zarówno damskiej, jak i męskiej (Jeremy Scott). Do kurtki nabijanej ćwiekami i ciężkich butów włóż zwiewną sukienkę (Burberry). Hitem są nadruki na ubraniach (Jean Paul Gaultier) oraz bluzki z wycięciami podpiętymi agrafkami (Balmain). Taką wersję sama możesz wykonać w domu, przemieniając zwykły podkoszulek w punkowy hit.


 Jean Paul Gaultier

Burberry Prorsum

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. No! w końcu coś w czym można wyjść na ulicę bez obawy ośmieszenia się. Charyzmatycznie, drapieżnie ale w dobrym tonie. CHCE!

    OdpowiedzUsuń