czwartek, 24 lutego 2011

Najbardziej pożądani modele świata

Jakiś czas temu pisałem o najlepszych modelkach według rankingu models.com, tym razem prezentuje Wam świętą trójce najbardziej pożądanych modeli świata. Koniec z chłopięcymi, nienaturalnie chudymi sylwetkami. Dzisiaj królują ładnie umięśnieni, szczupli i męscy faceci.
Babtiste Giabiconi, jeszcze do niedawna był mechanikiem samochodowym. Został odkryty przez łowcę talentów na siłowni. Jego kariera nabrała rozpędu gdy poznał projektanta Karla Legerfelda podczas sesji zdjęciowej okularów. Od tego momentu jest długo wyczekiwaną męską muzą świata mody. Babtiste jest szczupły, ale umięśniony, doskonale wygląda w każdym ubraniu, jak i bez nich. Jest twarzą reklamową m.in: Chanel, Fendi, Hogan, Lagerfeld, Dior i H&M. Jego twarz i ciało zdobiły okładki takich magazynów jak: L'Officiel Hommes, Numero, Interview czy WallPaper. Pojawił się również w najnowszym kalendarzu Pirelli. W rankingu models.com zajmuje pierwszą pozycje.


Sean O'Pry ( miejsce 2 w rankingu), amerykański 22 latek z modelingiem związany jest od 2006 roku. Przez kilka sezonów był twarzą domu mody Calvin Klein. W czerwcu 2009 roku Forbes okrzyknął go najbardziej spektakularnym modelem roku.Obecnie pracuje dla CK, DKNY, Aldo i Zary.

Trzecią pozycje według models.com, zajmuje Simon Nessman. Na wybiegu zadebiutował w 2007 roku podczas pokazu Narciso Rodrigueza. Nastepnie pojawił się na okładkach V MAN, Numero i L'Uomo Vogue. Pracował m.in. dla D&G, Givenchy, Emporio Armani, Galliano i Versace.


Zobacz również ranking modelek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz