wtorek, 22 listopada 2011

Premiera Kalendarza YES 2012 oraz huczne urodziny

Premiera kalendarza na rok 2012 oraz 30 urodziny marki YES były głównym powodem hucznej imprezy, która odbyła się 21 listopada w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Dla zaproszonych gości przygotowano mnóstwo niespodzianek.


Galę poprowadził redaktor naczelny magazynu K MAG – Mikołaj Komar. Zaprezentowano fotografie, które znalazły się w kalendarzu marki YES na rok 2012. Tym razem było bardzo modowo, gdyż piękno biżuterii było inspiracją dla najciekawszych talentów polskiego świata mody do zaprojektowania unikatowych kreacji. Młodzi projektanci, jako punkt wyjścia dla swoich twórczych poszukiwań otrzymali jedynie dwa elementy: klejnot YES oraz informację, że wraz z zaprojektowaną przez nich kreacją, pojawi się na jednej ze stron kalendarza. Do projektu zaproszono najzdolniejszych: Krzysztofa Stróżyne, Blessus, Bizzu, Mariusza Przybylskiego, Zuo Corp, Łukasza Jemioła i Dawida Tomaszewskiego.
Naturalność, piękno, intrygująca osobowość współczesnej kobiety, to wszystko możemy zobaczyć na kartach Kalendarza YES 2012. Pełnego ekspresji, a zarazem wysmakowanego, stanowiącego wartościową artystyczną całość. To zasługa autorki zdjęć, Aldony Kaczmarczyk oraz modelki Ewy Witkowskiej, która była pierwszą Polką na okładce francuskiego Vogue'a. Podczas imprezy zlicytowano dwie fotografie ogromnych rozmiarów, które znalazły się w kalendarzu na rzecz fundacji „Rak & Roll”, a następnie dla zgromadzonych gości swój koncert dała Monika Brodka. Urodzinowa impreza marki YES trwała do bardzo późnych godzin nocnych, a na zakończenie każdy z gości otrzymał unikatowy kalendarz, który jest małym dziełem sztuki. Organizatorem imprezy była Aliganza Fashion Agency.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz