środa, 5 stycznia 2011

Cieślak, Grabowska i Figurska w nowych rolach... modelek !!!

We wtorek, 4 stycznia w klubie Pauza w Krakowie odbył się wernisaż, prezentujący fotografie Piotra Stokłosy, które znajdą się w kalendarzu "Les secrets de l'Ambassade". Pomysłodawcą projektu jest Tomasz Orłowski, ambasador RP w Paryżu. W roli modelek wystąpiły cenione krakowskie aktorki: Ania Cieślak, Urszula Grabowska i Dominika Figurska, prezentując kreacje Macieja Zienia, Gosi Baczyńskiej, Violi Śpiechowicz, Ewy Minge i PLICH'a. Sesje zrealizowano we wnętrzach hotelu Monaco a za stylizacje fryzur była odpowiedzialna Akadenia Stylizacji Małgorzaty Babicz.
Na prezentacji pojawiły się w/w aktorki (Ania w kreacji PLICH'a), współtwórcy projektu oraz wiele osób z krakowskiego światka artystycznego i modowego. Było trochę ciasno, gdyż klub Pauza jest raczej miejscem do chillotowych spotkań ale mimo tego atmosfera była bardzo ciepła i przyjazna. Za to właśnie kocham Kraków, w którym nie jest najważnieszy "lans" i zadzieranie nosa ale dobre towarzystwo :) Wystawę możecie obejrzeć każdego dnia w godzinach otwarcia kluby przy ulicy Floriańskiej. Zapraszam bo warto !!!1 komentarz:

  1. widziaałam te zdjęcia własnie 4 z rana w programie publicystycznym. Jestem pod wrazeniem. W programie pojawil sie plich i ania ( byłam zdruzgotana niestety tym jak wyglądała..:/)natomiast na zdjęciach...bomba. Kocham klimat jaki wlasnie jest na fotografiach a sukienke z drugiego zdjecia chce na slub! ;)

    OdpowiedzUsuń